Pandora Moments Белегзија во Две Нијанси

Pandora Moments Белегзија во Две Нијанси

Шифра на артикал: 588143
Barkod: 5700302795165
Новата нараквица за приврзоци изработена во два метални тона е модерен начин да го изразете Вашиот стил. Направена е од сребро 925 и Pandora Rose. Оваа нараквица комбинира два впечатливи изгледи за да создаде необично парче накит. На неа можете да врзете приврзоци, а може да ja носите и одделно. Пандора Роуз е уникатна мешавина од сребро и бакар со позлата од 14к злато и не се смета за благороден метал.
Водич на големини
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 21
  • 19
  • 17
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Rose
Метал дополнителен опис сребро и Rose
Новата нараквица за приврзоци изработена во два метални тона е модерен начин да го изразете Вашиот стил. Направена е од сребро 925 и Pandora Rose. Оваа нараквица комбинира два впечатливи изгледи за да создаде необично парче накит. На неа можете да врзете приврзоци, а може да ja носите и одделно. Пандора Роуз е уникатна мешавина од сребро и бакар со позлата од 14к злато и не се смета за благороден метал.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Зачувај ја својата љубопитност благодарение на оваа тврда белегзија од колекцијата Pand...
4.940 МКД
Veličina
19
17
Sačuvano u omiljne
Покажете го својот личен стил со тврдата белегзија Розов вртлог. Оваа тврда белегзија к...
9.685 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Подарете си тврда белегзија Светкаво срце. Оваа белегзија рачно доработена од сребро ин...
6.435 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Тврдата алка Хари Потер има затворач златна брзалка со ребрести крила кои се движат гор...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се истакнува од сите други и ви дава нешто посебно, не барајте пове...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се издвојува од сите други и Ви дава нешто посебно, не барајте пове...
7.085 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Дел од колекцијата накит Кралот лав е и оваа сребрена алка со изгравирана порака &bdquo...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Создадете суптилен, но сепак јасен изглед на Вашата колекција од приврзоци со оваа прек...
4.225 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Насочете ја Вашата љубов кон минималноста со оваа прекрасна и софистицирана Wiahbone тв...
4.485 МКД
Veličina
3
2
1