Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка
Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка
Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка
Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка
Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка
Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка
Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка
Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка

Ѓердан Pave Лого Круг со Т-Плочка

Шифра на артикал: 399050C01
Barkod: 5700302886801
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара на секое расположение, овој прилагодлив ѓердан е рачно доработен од сребро 925 и вклучува светкави кубни циркони. Синџирот се одликува со два сјајни круга. Т-плочката, која има лого од три страни и вдлабени срца на краевите, овозможува лесно менување на должината на ѓерданот.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
6.435 МКД
6.435 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 80
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара на секое расположение, овој прилагодлив ѓердан е рачно доработен од сребро 925 и вклучува светкави кубни циркони. Синџирот се одликува со два сјајни круга. Т-плочката, која има лого од три страни и вдлабени срца на краевите, овозможува лесно менување на должината на ѓерданот.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прославете го 70. роденден на „Пепелашка“ со ѓерданот Disney, Кочија од тиква. Рачно до...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со ѓерданот Светкава снегулка. Рачно завршен од сребро 925, ово...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон класичниот дизајн со ова Pave Ѓердан со Отвoрено Срце од З...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Одете храбро со ѓерданот Двоен обрач со Т-плочка. Геометриски и модерен, овој прилагодл...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
10.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Со овој ѓердан носете го симболот за вечна љубов, знакот за бесконечност, блиску до Ваш...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Создадете геометриски изглед со овој сребрен ѓердан Блескав сот. Со приврзок во форма н...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Нашето срце нацртано со слободна рака е симбол за совршено несовршената вистинска љубов...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Вивнете во нови височини на индивидуално изразување со овој сребрен ѓердан полн со небе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Сезоната на празнични прослави бара разновиден ѓердан кој оди со сè, од црн фустан до к...
6.435 МКД
string(0) ""
string(0) ""