Ѓердан Отворено срце со паве и змиска плетка
Ѓердан Отворено срце со паве и змиска плетка
Ѓердан Отворено срце со паве и змиска плетка
Ѓердан Отворено срце со паве и змиска плетка
Ѓердан Отворено срце со паве и змиска плетка
Ѓердан Отворено срце со паве и змиска плетка

Ѓердан Отворено срце со паве и змиска плетка

Шифра на артикал: 399110C01
Barkod: 5700302895339
Покажете ја Вашата љубов кон класичниот дизајн со ова Pave Ѓердан со Отвoрено Срце од Змиска Плетка. Рачно доработен во сребро 925 , безвременскиот дизајн на ова отворено срце е инспирирано од нашата класична змиска плетка на белегзиите. Декорирано со сјајни циркони, отвореното Срце е украсено со светкави камчиња од надворешната страна и класичниот изглед на змиска плетка од внарешната страна. Должината на овој ѓердан е лесно прилагодлива за да може да се вклопи со скеој Ваш стил.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Покажете ја Вашата љубов кон класичниот дизајн со ова Pave Ѓердан со Отвoрено Срце од Змиска Плетка. Рачно доработен во сребро 925 , безвременскиот дизајн на ова отворено срце е инспирирано од нашата класична змиска плетка на белегзиите. Декорирано со сјајни циркони, отвореното Срце е украсено со светкави камчиња од надворешната страна и класичниот изглед на змиска плетка од внарешната страна. Должината на овој ѓердан е лесно прилагодлива за да може да се вклопи со скеој Ваш стил.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара ...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Одете храбро со ѓерданот Двоен обрач со Т-плочка. Геометриски и модерен, овој прилагодл...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете му на светот колку сте силни со овој ѓердан Паве бела рада. Сребрениот ѓердан ...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Создадете геометриски изглед со овој сребрен ѓердан Блескав сот. Со приврзок во форма н...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Нашето срце нацртано со слободна рака е симбол за совршено несовршената вистинска љубов...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Сезоната на празнични прослави бара разновиден ѓердан кој оди со сè, од црн фустан до к...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Ве води љубовта со овој сребрен ѓердан во форма на срце, кое може да се носи во дв...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Направете нервозен глам да биде дел од вашиот изглед со овој ѓердан од сребрено сноп од...
8.515 МКД
Sačuvano u omiljne
Излезете во светот со стил украсувајќи го деколтето со ѓерданот Pandora Lockets Crown O...
6.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете лично значење на вашиот изглед со овој сребрен ѓердан. Безвременскиот, рачно д...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсено со приврзок во форма на медалјон, на кој е изработено раскошното семејно стебл...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""