Ѓердан Светкаво срце
Ѓердан Светкаво срце
Ѓердан Светкаво срце
Ѓердан Светкаво срце
Ѓердан Светкаво срце
Ѓердан Светкаво срце
Ѓердан Светкаво срце
Ѓердан Светкаво срце

Ѓердан Светкаво срце

Шифра на артикал: 399273C01
Barkod: 5700302908398
Покажете ја својата љубов со ѓерданот Светкаво шеврон срце. Овој ѓердан рачно доработен од сребро е инспириран од дизајнот на колекцијата Pandora Wish. Препознатливиот V-облик е вграден во светкаво срце на приврзокот давајќи му флуиден дизајн. Покрај подвижниот затворач за прилагодување на должината, дизајнот го краси и мало срце со висок сјај на крајот на синџирчето. Подарете го на посебна личност и покажете ѝ дека Ви е важна.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Покажете ја својата љубов со ѓерданот Светкаво шеврон срце. Овој ѓердан рачно доработен од сребро е инспириран од дизајнот на колекцијата Pandora Wish. Препознатливиот V-облик е вграден во светкаво срце на приврзокот давајќи му флуиден дизајн. Покрај подвижниот затворач за прилагодување на должината, дизајнот го краси и мало срце со висок сјај на крајот на синџирчето. Подарете го на посебна личност и покажете ѝ дека Ви е важна.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете го Вашиот стил со ѓерданот Розево спирално срце (уникатен бленд на сребро и ба...
12.935 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги саканите близу до Вас со ѓерданот Семејно стебло во срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете го 70. роденден на „Пепелашка“ со ѓерданот Disney, Кочија од тиква. Рачно до...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со ѓерданот Светкава снегулка. Рачно завршен од сребро 925, ово...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон класичниот дизајн со ова Pave Ѓердан со Отвoрено Срце од З...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара ...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
10.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Нашето срце нацртано со слободна рака е симбол за совршено несовршената вистинска љубов...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Вивнете во нови височини на индивидуално изразување со овој сребрен ѓердан полн со небе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Сезоната на празнични прослави бара разновиден ѓердан кој оди со сè, од црн фустан до к...
6.435 МКД
string(0) ""
string(0) ""