Ѓердан Пандора О Круна Медаљон

Ѓердан Пандора О Круна Медаљон

Шифра на артикал: 398332
Barkod: 5700302817461
Излезете во светот со стил украсувајќи го деколтето со ѓерданот Pandora Lockets Crown O. Буквите и круната од Пандора ја покажуваат Вашата љубов кон Пандора, а можете да ја свртите и обратно за да го откриете мазниот, полиран заден дел, ако сакате нешто подискретно.Медаљонот е изработен од кристално стакло од сафир за дополнителен сјај и е надополнето со лесно прилагодлив ѓердан, кој може да се скрати на 50 см или 40 см за да одговара на вашето расположение.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
6.370 МКД
6.370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Стакло
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Излезете во светот со стил украсувајќи го деколтето со ѓерданот Pandora Lockets Crown O. Буквите и круната од Пандора ја покажуваат Вашата љубов кон Пандора, а можете да ја свртите и обратно за да го откриете мазниот, полиран заден дел, ако сакате нешто подискретно.Медаљонот е изработен од кристално стакло од сафир за дополнителен сјај и е надополнето со лесно прилагодлив ѓердан, кој може да се скрати на 50 см или 40 см за да одговара на вашето расположение.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажете ја својата љубов со ѓерданот Светкаво шеврон срце. Овој ѓердан рачно доработен...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги саканите близу до Вас со ѓерданот Семејно стебло во срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете го 70. роденден на „Пепелашка“ со ѓерданот Disney, Кочија од тиква. Рачно до...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на прекрасното ноќно небо со ѓерданот Светкава сина месечина и ѕвезди в...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со ѓерданот Светкава снегулка. Рачно завршен од сребро 925, ово...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон класичниот дизајн со ова Pave Ѓердан со Отвoрено Срце од З...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара ...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Одете храбро со ѓерданот Двоен обрач со Т-плочка. Геометриски и модерен, овој прилагодл...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
10.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Со овој ѓердан носете го симболот за вечна љубов, знакот за бесконечност, блиску до Ваш...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""