Ѓердан Геометриски Фигури

Ѓердан Геометриски Фигури

Шифра на артикал: 398504C01
Barkod: 5700302827149
Сезоната на празнични прослави бара разновиден ѓердан кој оди со сè, од црн фустан до костум. Овој сребрен ѓердан во форма на буквата „Y“ од колекцијата Timeless Elegance е доволно засенувачки за да го искомбинирате во каква и да било модна комбинација, а сепак доволно нежен за да додаде малку блескавост на дискретен и стилски начин. Уникатниот стил на ѓерданот украсен со камења во форма на солза и квадрат, ќе направи личноста што го носи да биде вистинска ѕвезда на секоја прослава.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
6.435 МКД
6.435 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Сезоната на празнични прослави бара разновиден ѓердан кој оди со сè, од црн фустан до костум. Овој сребрен ѓердан во форма на буквата „Y“ од колекцијата Timeless Elegance е доволно засенувачки за да го искомбинирате во каква и да било модна комбинација, а сепак доволно нежен за да додаде малку блескавост на дискретен и стилски начин. Уникатниот стил на ѓерданот украсен со камења во форма на солза и квадрат, ќе направи личноста што го носи да биде вистинска ѕвезда на секоја прослава.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Збогатете ја својата колекција со ѓерданот Латици од роза. Рачно доработен од сребро ов...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Благодарение на овој ѓердан Заоблено златно срце, сите погледи ќе бидат свртени кон Вас...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Подигнете го Вашиот изглед на ново ниво со ѓерданот Светкав двоен ореол. Рачно доработе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја својата љубов со ѓерданот Светкаво шеврон срце. Овој ѓердан рачно доработен...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Чувајте ги саканите близу до Вас со ѓерданот Семејно стебло во срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете го 70. роденден на „Пепелашка“ со ѓерданот Disney, Кочија од тиква. Рачно до...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со ѓерданот Светкава снегулка. Рачно завршен од сребро 925, ово...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон класичниот дизајн со ова Pave Ѓердан со Отвoрено Срце од З...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара ...
6.435 МКД