Ѓердан Светкаво Саќе
Ѓердан Светкаво Саќе
Ѓердан Светкаво Саќе
Ѓердан Светкаво Саќе
Ѓердан Светкаво Саќе
Ѓердан Светкаво Саќе
Ѓердан Светкаво Саќе
Ѓердан Светкаво Саќе

Ѓердан Светкаво Саќе

Шифра на артикал: 398787C01
Barkod: 5700302863741
Создадете геометриски изглед со овој сребрен ѓердан Блескав сот. Со приврзок во форма на шестоаголник кој го красат проѕирни циркони околу периметарот, овој ѓердан има истовремено минималистички и впечатлив дизајн и додава доза блескавост на секое парче облека. Можете лесно да го искомбинирате со соодветните обетки за да направите сет. Носете го овој шестоаголен ѓердан како потсетник секогаш да бидете силни или подарете го на некоја личност што Ви е блиска.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Создадете геометриски изглед со овој сребрен ѓердан Блескав сот. Со приврзок во форма на шестоаголник кој го красат проѕирни циркони околу периметарот, овој ѓердан има истовремено минималистички и впечатлив дизајн и додава доза блескавост на секое парче облека. Можете лесно да го искомбинирате со соодветните обетки за да направите сет. Носете го овој шестоаголен ѓердан како потсетник секогаш да бидете силни или подарете го на некоја личност што Ви е блиска.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прославете го 70. роденден на „Пепелашка“ со ѓерданот Disney, Кочија од тиква. Рачно до...
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на прекрасното ноќно небо со ѓерданот Светкава сина месечина и ѕвезди в...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со ѓерданот Светкава снегулка. Рачно завршен од сребро 925, ово...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон класичниот дизајн со ова Pave Ѓердан со Отвoрено Срце од З...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
8.385 МКД
Sačuvano u omiljne
Облечете се во елеганција со ѓерданот Pavé круг со Т-плочка. Дизајниран за да одговара ...
6.435 МКД
Sačuvano u omiljne
Одете храбро со ѓерданот Двоен обрач со Т-плочка. Геометриски и модерен, овој прилагодл...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
10.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Со овој ѓердан носете го симболот за вечна љубов, знакот за бесконечност, блиску до Ваш...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажете му на светот колку сте силни со овој ѓердан Паве бела рада. Сребрениот ѓердан ...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Нашето срце нацртано со слободна рака е симбол за совршено несовршената вистинска љубов...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""