Ѓердан Низа полирани перли
Ѓердан Низа полирани перли
Ѓердан Низа полирани перли
Ѓердан Низа полирани перли
Ѓердан Низа полирани перли
Ѓердан Низа полирани перли

Ѓердан Низа полирани перли

Шифра на артикал: 399104C00
Barkod: 5700302895315
Задржете го Вашиот едноставен а сепак софистициран изглед со ова прекрасно Синџирче со Полирано Топче. Рачно доработен од сребро 925 , овој ѓердан е направен од низа малечки перли. Достапен во една величина со прилагодлива должина,ова парче накит е совршено за креирање интересни комбинации со малиот или среден О Pendant. Доста битно е да запомнете дека на него не може да се носи Големиот О Pendant.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Задржете го Вашиот едноставен а сепак софистициран изглед со ова прекрасно Синџирче со Полирано Топче. Рачно доработен од сребро 925 , овој ѓердан е направен од низа малечки перли. Достапен во една величина со прилагодлива должина,ова парче накит е совршено за креирање интересни комбинации со малиот или среден О Pendant. Доста битно е да запомнете дека на него не може да се носи Големиот О Pendant.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 399410C00
Збогатете ја својата колекција со класичниот ѓердан од алки. Рачно доработен од сребро,...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта п...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете елемент на неортодоксен стил и бунтовен пресврт на било која облека со овој пр...
6.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Класичното ланче е усовршено со овој нов дизајн од срца во руменило-розова Pandora Rose...
4.615 МКД
Sačuvano u omiljne
Едноставен и софистициран, нашиот ѓердан од монистра е идеален носач за привлечност и п...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Класичен ѓердан во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата).
5.785 МКД
Veličina
90
45
Sačuvano u omiljne
Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирче...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 590742HV
Сребрена огрлица од сребро 925 со препознатливата змиска плетка и затварач во форма на ...
8.385 МКД
Veličina
42
40
45
50