Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче

Ѓердан Роло синџирче

Шифра на артикал: 399260C00
Barkod: 5700302908374
Ѓерданот од роло синџирчиња Ви открива нов начин на носење на своите омилени приврзоци. Рачно доработен во сребро, овој ѓердан може да се прилагоди на три различни должини. Ѓерданот може да се комбинира само со мали и средни Pandora O висечки приврзоци. Додадете приврзок со светкаво сферично затворање и истакнете го Вашиот стил. Комбинирајте го со сребрени обетки украсени со камчиња за балансиран изглед со нагласена светкавост.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Ѓерданот од роло синџирчиња Ви открива нов начин на носење на своите омилени приврзоци. Рачно доработен во сребро, овој ѓердан може да се прилагоди на три различни должини. Ѓерданот може да се комбинира само со мали и средни Pandora O висечки приврзоци. Додадете приврзок со светкаво сферично затворање и истакнете го Вашиот стил. Комбинирајте го со сребрени обетки украсени со камчиња за балансиран изглед со нагласена светкавост.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 399104C00
Задржете го Вашиот едноставен а сепак софистициран изглед со ова прекрасно Синџирче со ...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 399001C00
Покажете му ги на светот сите единствени нешта што ги сакате со Pandora Me ѓерданот со ...
10.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта п...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете елемент на неортодоксен стил и бунтовен пресврт на било која облека со овој пр...
6.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Класичното ланче е усовршено со овој нов дизајн од срца во руменило-розова Pandora Rose...
4.615 МКД
Sačuvano u omiljne
Едноставен и софистициран, нашиот ѓердан од монистра е идеален носач за привлечност и п...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Класичен ѓердан во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата).
5.785 МКД
Veličina
90
45
Sačuvano u omiljne
Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирче...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 590742HV
Сребрена огрлица од сребро 925 со препознатливата змиска плетка и затварач во форма на ...
8.385 МКД
Veličina
42
40
45
50