Pandora Reflexions Меш Чокер

Pandora Reflexions Меш Чокер

Шифра на артикал: 398252
Barkod: 5700302816884
Додадете елемент на неортодоксен стил и бунтовен пресврт на било која облека со овој прилагодлив чокер. Овој рамен Pandora Reflexions ѓердан од сребрена мрежа може да се носи сам или со најмногу 12 приврзоци од Pandora Reflexions колекцијата за да ја покажете Вашата уникатна личност. Прилагодливиот лизгачки затворач брзо и лесно го прилагодува чокерот совршено да се вклопи околу вратот за да создадете уникатен изглед.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
6.370 МКД
6.370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 38
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Додадете елемент на неортодоксен стил и бунтовен пресврт на било која облека со овој прилагодлив чокер. Овој рамен Pandora Reflexions ѓердан од сребрена мрежа може да се носи сам или со најмногу 12 приврзоци од Pandora Reflexions колекцијата за да ја покажете Вашата уникатна личност. Прилагодливиот лизгачки затворач брзо и лесно го прилагодува чокерот совршено да се вклопи околу вратот за да создадете уникатен изглед.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 399410C00
Збогатете ја својата колекција со класичниот ѓердан од алки. Рачно доработен од сребро,...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 399104C00
Задржете го Вашиот едноставен а сепак софистициран изглед со ова прекрасно Синџирче со ...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта п...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Класичното ланче е усовршено со овој нов дизајн од срца во руменило-розова Pandora Rose...
4.615 МКД
Sačuvano u omiljne
Едноставен и софистициран, нашиот ѓердан од монистра е идеален носач за привлечност и п...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Класичен ѓердан во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлата).
5.785 МКД
Veličina
90
45
Sačuvano u omiljne
Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирче...
9.685 МКД
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 590742HV
Сребрена огрлица од сребро 925 со препознатливата змиска плетка и затварач во форма на ...
8.385 МКД
Veličina
42
40
45
50