Приврзок Виолетова амајлија
Приврзок Виолетова амајлија
Приврзок Виолетова амајлија
Приврзок Виолетова амајлија
Приврзок Виолетова амајлија
Приврзок Виолетова амајлија

Приврзок Виолетова амајлија

Шифра на артикал: 399185C01
Barkod: 5700302899023
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Виолетова амајлија. Рачно доработен во сребро, овој приврзок се одликува со матиран виолетов камен во облик на кристал и зашилени краеви. Камчето е опкружено со венец од украсени со ѕвездички и детали во вид на топчиња на алката. Комбинирајте го овој приврзок со белегзија со приврзоци кои претставуваат позитивни вибрации и среќа, во чест на Вашата уникатна сила.
0 МКД
2.925 МКД
2.925 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Кристал
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Виолетова амајлија. Рачно доработен во сребро, овој приврзок се одликува со матиран виолетов камен во облик на кристал и зашилени краеви. Камчето е опкружено со венец од украсени со ѕвездички и детали во вид на топчиња на алката. Комбинирајте го овој приврзок со белегзија со приврзоци кои претставуваат позитивни вибрации и среќа, во чест на Вашата уникатна сила.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Бела амајлија. Рачно доработен во сре...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Розова амајлија. Рачно доработен во с...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Дајте му на Вашиот изглед малку светкавост со овој Pandora О мал розев pave висечки при...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Medium Be...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Издигнете го Вашиот изглед со овој приврзок Отворен центар Пандора О Круна. Рачно заврш...
2.535 МКД