Висечки Приврзок Кралицата Пчелка

Висечки Приврзок Кралицата Пчелка

Шифра на артикал: 367075EN16
Barkod: 5700302652772
Дозволете му на овој прекрасен приврзок да ја збогати Вашата колекција на накит. Изработен од уникатен бленд на метали позлатен со 18 каратно злато за да се истакне неговата симболика на сјај и моќ, приврзокот со форма на пчелка е декориран со линии од црн емајл и светкави транспарентни циркони. Може да се носи на било која белегзија од Pandora Moments колекцијата или некои интересно синџирче.
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Дозволете му на овој прекрасен приврзок да ја збогати Вашата колекција на накит. Изработен од уникатен бленд на метали позлатен со 18 каратно злато за да се истакне неговата симболика на сјај и моќ, приврзокот со форма на пчелка е декориран со линии од црн емајл и светкави транспарентни циркони. Може да се носи на било која белегзија од Pandora Moments колекцијата или некои интересно синџирче.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Medium Be...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да носите уникатно парче Pandora накит со овај висечки приврзок Отворено ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Издигнете го Вашиот изглед со овој приврзок Отворен центар Пандора О Круна. Рачно заврш...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го духот на промените и трансформацијата во Вашиот живот со овој приврзок за ѓе...
3.835 МКД
string(0) ""
string(0) ""