Висечки Приврзок Мал Pandora О Pendant
Висечки Приврзок Мал Pandora О Pendant
Висечки Приврзок Мал Pandora О Pendant
Висечки Приврзок Мал Pandora О Pendant

Висечки Приврзок Мал Pandora О Pendant

Шифра на артикал: 368296
Barkod: 5700302819793
Додадете софистициран стил и откријте сосема нов начин на собирање, изложување и покажување на Вашата колекција на приврзоци со овој висечки приврзок Pandora Moments O. Рачно доработен во Pandora Shine позлатата (сребро позлатено со 18 каратно злато), овој возбудлив дизајн на приврзок е инспириран од Pandora О круната и е украсен со дизајнот на змиската плетка. Можете да го издигнете Вашиот изглед и да го направите потполно уникатен со додавање на три приврзоци од нашата Pandora Moments колекција.
0 МКД
4.940 МКД
4.940 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Додадете софистициран стил и откријте сосема нов начин на собирање, изложување и покажување на Вашата колекција на приврзоци со овој висечки приврзок Pandora Moments O. Рачно доработен во Pandora Shine позлатата (сребро позлатено со 18 каратно злато), овој возбудлив дизајн на приврзок е инспириран од Pandora О круната и е украсен со дизајнот на змиската плетка. Можете да го издигнете Вашиот изглед и да го направите потполно уникатен со додавање на три приврзоци од нашата Pandora Moments колекција.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Medium Be...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да носите уникатно парче Pandora накит со овај висечки приврзок Отворено ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Издигнете го Вашиот изглед со овој приврзок Отворен центар Пандора О Круна. Рачно заврш...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го духот на промените и трансформацијата во Вашиот живот со овој приврзок за ѓе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Величествената пчела е преродена во овој сребрен приврзок на кој има широко раширени кр...
3.185 МКД
string(0) ""
string(0) ""