Висечки Приврзок, Хари Потер, Golden Snitch
Висечки Приврзок, Хари Потер, Golden Snitch
Висечки Приврзок, Хари Потер, Golden Snitch
Висечки Приврзок, Хари Потер, Golden Snitch
Висечки Приврзок, Хари Потер, Golden Snitch
Висечки Приврзок, Хари Потер, Golden Snitch

Висечки Приврзок, Хари Потер, Golden Snitch

Шифра на артикал: 368618C00
Barkod: 5700302847758
Благодарение на летечките метли, Квидич е возбудлив и енергичен спорт во Хогвартс,и секој ученик волшебник сака да биде главен играч. Доловете ги авантурите со овој прекрасен приврзок од колекцијата на Harry Potter , кој е изработен во нашиот Pandora Shine позлатен бленд. Крилцата на на самиот приврзок се изработени да се придвижуваат горе-долу со што овој приврзок е уште поинтересн додаток на сечива колекција накит.
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Без камења
Колекција Harry Potter колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Благодарение на летечките метли, Квидич е возбудлив и енергичен спорт во Хогвартс,и секој ученик волшебник сака да биде главен играч. Доловете ги авантурите со овој прекрасен приврзок од колекцијата на Harry Potter , кој е изработен во нашиот Pandora Shine позлатен бленд. Крилцата на на самиот приврзок се изработени да се придвижуваат горе-долу со што овој приврзок е уште поинтересн додаток на сечива колекција накит.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посебен, исто како тебе , приврзокот за ѓердан со слатководниот култивиран барок бисер ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот стил со О приврзокот од колекцијата Pandora Moments. Рачно доработе...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Бела амајлија. Рачно доработен во сре...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Розова амајлија. Рачно доработен во с...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Дајте му на Вашиот изглед малку светкавост со овој Pandora О мал розев pave висечки при...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Виолетова амајлија. Рачно доработен в...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Medium Be...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
2.795 МКД