Висечки приврзок Паве круг
Висечки приврзок Паве круг
Висечки приврзок Паве круг
Висечки приврзок Паве круг
Висечки приврзок Паве круг
Висечки приврзок Паве круг

Висечки приврзок Паве круг

Шифра на артикал: 398690C01
Barkod: 5700302844214
Најдете го Вашиот сјај со овој сребрен висечки приврзок со паве изработка од 54 проѕирни циркони. Налик на диско топка, приврзокот е совршен за свечените модни комбинации, но може да го истакне и секојдневниот изглед. Ставете го на белегзија или носете го на Вашиот O приврзок. Дел од Purely Pandora колекцијата, деликатниот дизајн со перли го нагласува сјајот на ова воодушевувачко парче накит.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Најдете го Вашиот сјај со овој сребрен висечки приврзок со паве изработка од 54 проѕирни циркони. Налик на диско топка, приврзокот е совршен за свечените модни комбинации, но може да го истакне и секојдневниот изглед. Ставете го на белегзија или носете го на Вашиот O приврзок. Дел од Purely Pandora колекцијата, деликатниот дизајн со перли го нагласува сјајот на ова воодушевувачко парче накит.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот стил со О приврзокот од колекцијата Pandora Moments. Рачно доработе...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Бела амајлија. Рачно доработен во сре...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Розова амајлија. Рачно доработен во с...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Дајте му на Вашиот изглед малку светкавост со овој Pandora О мал розев pave висечки при...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Виолетова амајлија. Рачно доработен в...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Medium Be...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД