Приврзок за ѓердан Светкаво сонце
Приврзок за ѓердан Светкаво сонце
Приврзок за ѓердан Светкаво сонце
Приврзок за ѓердан Светкаво сонце
Приврзок за ѓердан Светкаво сонце
Приврзок за ѓердан Светкаво сонце
Приврзок за ѓердан Светкаво сонце
Приврзок за ѓердан Светкаво сонце

Приврзок за ѓердан Светкаво сонце

Шифра на артикал: 368793C01
Barkod: 5700302863727
Извор на позитивна енергија и обнова, сонцето ги симболизира бесконечните можности и оптимизмот. Носете мало сонце со Вас со овој висечки приврзок Светкаво сонце изработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата) со проѕирни циркони, и ширете позитивна енергија каде и да одите. Нека симболиката зад сонцето Ве потсетува да си одвоите време за себе за да си ги наполните батериите со цел да можете да блескате во Вашата величественост и да ширите позитивна енергија на сите околу Вас.
1 МКД
2.243 МКД
2.243 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Извор на позитивна енергија и обнова, сонцето ги симболизира бесконечните можности и оптимизмот. Носете мало сонце со Вас со овој висечки приврзок Светкаво сонце изработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата) со проѕирни циркони, и ширете позитивна енергија каде и да одите. Нека симболиката зад сонцето Ве потсетува да си одвоите време за себе за да си ги наполните батериите со цел да можете да блескате во Вашата величественост и да ширите позитивна енергија на сите околу Вас.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Бела амајлија. Рачно доработен во сре...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Розова амајлија. Рачно доработен во с...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Дајте му на Вашиот изглед малку светкавост со овој Pandora О мал розев pave висечки при...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Нурнете во својата внатрешна магија со приврзокот Виолетова амајлија. Рачно доработен в...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Medium Be...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да носите уникатно парче Pandora накит со овај висечки приврзок Отворено ...
1.885 МКД
string(0) ""
string(0) ""