Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче
Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче
Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче
Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче
Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче
Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче
Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче
Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче

Висечки приврзок Светкаво вилинско коњче

Шифра на артикал: 388803C01
Barkod: 5700302863734
Внесете го духот на промените и трансформацијата во Вашиот живот со овој приврзок за ѓердан инспириран од вилинско коњче. Блеска во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 144-каратна позлата) со проѕирни циркони на крилата и очите. Вилинското коњче го претставува патот на самооткривање кое води до нови искуства и нè насочува кон промените кои нè инспирираат да станеме подобра верзија на себеси. Носете го како потсетник дека треба секој ден да го живеете најдобро што можете или подарете го на некој што Ви значи во знак на грижа за себеси.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose
Внесете го духот на промените и трансформацијата во Вашиот живот со овој приврзок за ѓердан инспириран од вилинско коњче. Блеска во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 144-каратна позлата) со проѕирни циркони на крилата и очите. Вилинското коњче го претставува патот на самооткривање кое води до нови искуства и нè насочува кон промените кои нè инспирираат да станеме подобра верзија на себеси. Носете го како потсетник дека треба секој ден да го живеете најдобро што можете или подарете го на некој што Ви значи во знак на грижа за себеси.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Medium Be...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да носите уникатно парче Pandora накит со овај висечки приврзок Отворено ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Издигнете го Вашиот изглед со овој приврзок Отворен центар Пандора О Круна. Рачно заврш...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Величествената пчела е преродена во овој сребрен приврзок на кој има широко раширени кр...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Извор на позитивна енергија и обнова, сонцето ги симболизира бесконечните можности и оп...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""