Обетки Светкав сот

Обетки Светкав сот

Шифра на артикал: 298800C01
Barkod: 5700302863710
Создадете геометриски изглед со овие сребрени обетки Светкав сот. Со форма на шестоаголник и проѕирни циркони околу периметарот, овие сјајни обетки со гвинт истовремено имаат минималистички и впечатлив дизајн и даваат доза блескавост на секое парче облека. Лесно се комбинираат со соодветниот ѓердан за да добиете цел сет. Носете ги шестоаголните обетки како потсетник секогаш да бидете силни или подарете ги на некоја личност што Ви е блиска.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Создадете геометриски изглед со овие сребрени обетки Светкав сот. Со форма на шестоаголник и проѕирни циркони околу периметарот, овие сјајни обетки со гвинт истовремено имаат минималистички и впечатлив дизајн и даваат доза блескавост на секое парче облека. Лесно се комбинираат со соодветниот ѓердан за да добиете цел сет. Носете ги шестоаголните обетки како потсетник секогаш да бидете силни или подарете ги на некоја личност што Ви е блиска.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со овие обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка. Дизајнирани во чест ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Purely Pandora е колекција која е препознатлива по своите перли, а овие мали кружни обе...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Во форма на ангелски крилја, нашите сребрени обетки се неисцрпен извор на позитивност и...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Има ли поромантичен начин да ја изразите Вашата љубов и почит од тоа на саканата да ѝ п...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Магични и треперливи како синото небо, нашите сребрени обетки со сини кружни циркони во...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""