Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж
Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж

Приврзок Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж

Шифра на артикал: 799506C00
Barkod: 5700302938296
Покажи галактичка љубов со приврзокот Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж. На овој рачно доработен сребрен приврзок Han Solo™ i Princess Leia™ се бакнуваат од едната страна, додека на другата страна е прикажан вселенскиот брод Милениум фалкон. На страните се изгравирани цитати од јунаците: „I love you“ и „I know“. Со сложени ажурни детали, изрезбани ѕвезди и цртите од омилените ликови, овој приврзок прикажува легендарен момент од Star Wars серијалот.
0 МКД
2.795 МКД
2.795 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Star Wars колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Покажи галактичка љубов со приврзокот Star Wars™ Han Solo™ & Leia™ бакнеж. На овој рачно доработен сребрен приврзок Han Solo™ i Princess Leia™ се бакнуваат од едната страна, додека на другата страна е прикажан вселенскиот брод Милениум фалкон. На страните се изгравирани цитати од јунаците: „I love you“ и „I know“. Со сложени ажурни детали, изрезбани ѕвезди и цртите од омилените ликови, овој приврзок прикажува легендарен момент од Star Wars серијалот.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799513C00
Покажи ја твојата посветеност со клипсата Star Wars™ Death Star™. рачно доработен од ср...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799501C01
Покажи дека си вистински фан со висечкиот приврзок Star Wars™ Yoda™. Рачно доработен од...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799511C01
Покажи колкав фан си со приврзокот Star Wars™ Grogu™ и креветче. Овој приврзок го претс...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете го својот весел дух со овој висечки приврзок Star Wars Р2-Д2. Приврзокот е р...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Двојниот висечки приврзок Star Wars Светлосни сабји ќе Ви даде сила. Дизајнот е инспири...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Канализирајте ја својата внатрешна бунтовна страна со овој двоен висечки приврзок Star ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799243C01
Подгответе се за авантура со овој приврзок Star Wars ББ-8. Рачно доработен од сребро 92...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799256C01
Направете рамнотежа помеѓу светлината и темнината со приврзокот Star Wars Дарт Вејдер. ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799250C01
Кога ќе го носите овој приврзок Star Wars Чубака никогаш нема да ја заборавите моќта на...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799253C01
Кога ќе го носите приврзокот Star Wars Детето, ќе бидете извор на мудрост. Приврзокот е...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799246C01
Нека силата е со тебе благодарение на овој сребрен приврзок со лого Star Wars 3D. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799245C00
Носете ги на Вас легендарните херои од Star Wars, Ц-3ПО и Р2-Д2 со овој ажур приврзок. ...
2.535 МКД