Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен
Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен

Мини висечки приврзок Pandora ME Крилја во пламен

Шифра на артикал: 792296C01
Barkod: 5700303007311
Биди твојот светец-заштитник со мини висечки приврзок Pandora ME Mini Flaming Wings. Рачно доработено, ова сребрено парче е украсено со треперливи ангелски крилја, поставени со брилијантно исечени проѕирни коцкасти циркони во испреплетениот пламен, што претставува потенцијал и чувство на контрола. Стилирај го твојот мини приврзок на белегзија, поврзувај ѓердани и алки, според твоето расположение и носи го како позитивен приврзок секој ден. Забелешка: Кариката на овој мини приврзок не се отвора и може да се стилизира само на конекторите за стилизирање на отворот.

Pandora Me

Може да се носи само со артикли од Pandora ME

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Биди твојот светец-заштитник со мини висечки приврзок Pandora ME Mini Flaming Wings. Рачно доработено, ова сребрено парче е украсено со треперливи ангелски крилја, поставени со брилијантно исечени проѕирни коцкасти циркони во испреплетениот пламен, што претставува потенцијал и чувство на контрола. Стилирај го твојот мини приврзок на белегзија, поврзувај ѓердани и алки, според твоето расположение и носи го како позитивен приврзок секој ден. Забелешка: Кариката на овој мини приврзок не се отвора и може да се стилизира само на конекторите за стилизирање на отворот.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дозволи да ти се зголеми духот кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Angel W...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793038C01
Прифати го твојот сончев знак кога ќе го носиш приврзокот медалјон со зодијачни тркала...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793046C01
Не е ништо друго освен добри вибрации кога го носиш приврзокот Pandora ME Gratitude спи...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни ја љубовта кон себе на ново ниво со приврзокот Pandora ME Hand Heart Mini Dangl...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793040C01
Почувствувај ја космичката љубов со Pandora ME Galaxy Heart Medallion Charm. Едната стр...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот сребрен мини привезок Pandora ME со Фатима е изработен од сребро и украсен со цр...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Посакај желба со нашиот мини привезок Pandora ME Wishbone. Потсетувајќи на традицијата ...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 792807C01
Среќата е во картите со Pandora ME медаљон тарот locket. Ова сребрено парче, кое вовед...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во животот максимално со твојот мини привезок Pandora ME Skull. Изработен од сре...
1.235 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 792693C01
Оди на твојот пат со нашиот медаљон Pandora ME Compass. Изработен од сребро, овој рачно...
1.885 MKD