Буквата Г

Буквата Г

Шифра на артикал: 798203
Barkod: 5700302806540
Изработена со спротивставени страни, оваа декоративна буква G е рачно-доработена сребро 925. Овој Pandora Reflexions приврзок, за носење на наши рамни мрежни нараквици, има полирана страна и страна која е декорирана со геометриски линии. Комбинирајте го со други привлечни букви за да ги наведете интиталителите што најмногу значат. Или носете го со други приврзоци на колекцијата за да создадете моќна изјава за личен стил.
0 МКД
943 МКД
943 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Reflexions колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Изработена со спротивставени страни, оваа декоративна буква G е рачно-доработена сребро 925. Овој Pandora Reflexions приврзок, за носење на наши рамни мрежни нараквици, има полирана страна и страна која е декорирана со геометриски линии. Комбинирајте го со други привлечни букви за да ги наведете интиталителите што најмногу значат. Или носете го со други приврзоци на колекцијата за да создадете моќна изјава за личен стил.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""