Приврзок Мушу
Приврзок Мушу
Приврзок Мушу
Приврзок Мушу
Приврзок Мушу
Приврзок Мушу
Приврзок Мушу
Приврзок Мушу

Приврзок Мушу

Шифра на артикал: 798632C01
Barkod: 5700302844573
На секој му треба личност со која можат да се забавуваат, а овој приврзок Мушу инспириран од дизниевиот „Мулан“ стилски нè потсетува на тоа. Рачно доработен во сребро 925, на приврзокот е прикажан змејот во 3Д замотан околу темноцрвен, сјаен и прозрачен емајл. Прославете го еден од најсаканите ликови од оваа омилена приказна на Дизни и додадете го на Вашата Disney x Pandora колекција или подарете го на некој што е фан на „Мулан“.
0 МКД
3.510 МКД
3.510 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Disney колекција
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
На секој му треба личност со која можат да се забавуваат, а овој приврзок Мушу инспириран од дизниевиот „Мулан“ стилски нè потсетува на тоа. Рачно доработен во сребро 925, на приврзокот е прикажан змејот во 3Д замотан околу темноцрвен, сјаен и прозрачен емајл. Прославете го еден од најсаканите ликови од оваа омилена приказна на Дизни и додадете го на Вашата Disney x Pandora колекција или подарете го на некој што е фан на „Мулан“.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""