Pandora Rose Reflexions Сигурносно Синџирче

Pandora Rose Reflexions Сигурносно Синџирче

Шифра на артикал: 787601
Barkod: 5700302698114
Чувајте ја Вашата PANDORA Reflexions нараквица безбедна или едноставно завршете го вашиот стајлинг со оај безбедносно синџирче, направено од румено-розовата нијанса на PANDORA Rose колекцијата. Измешајте го и спојте го со други метали за да добиете онтересен современ изглед.
0 МКД
6.435 МКД
6.435 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 05
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Чувајте ја Вашата PANDORA Reflexions нараквица безбедна или едноставно завршете го вашиот стајлинг со оај безбедносно синџирче, направено од румено-розовата нијанса на PANDORA Rose колекцијата. Измешајте го и спојте го со други метали за да добиете онтересен современ изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Безбедносно синџирче
Камења Без камења
Колекција Reflexions колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
7.735 МКД