Disney, Себастијан

Disney, Себастијан

Шифра на артикал: 798229
Barkod: 5700302817690
Себастијан е лик од цртаниот филм „Малата сирена“ изработен како сребрен висечки приврзок што има музички ноти врежани на него. Музички надарениот рак е секогаш верен пријател. Нека неговата креативност служи како инспирација за вас кога создавате лична колекција приврзоци. Себастијан ќе им помогне на сите обожаватели на Дизниевата Мала сирена да ја чуваат добро во познатата песна.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Без камења
Колекција Disney колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Себастијан е лик од цртаниот филм „Малата сирена“ изработен како сребрен висечки приврзок што има музички ноти врежани на него. Музички надарениот рак е секогаш верен пријател. Нека неговата креативност служи како инспирација за вас кога создавате лична колекција приврзоци. Себастијан ќе им помогне на сите обожаватели на Дизниевата Мала сирена да ја чуваат добро во познатата песна.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Ра...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""