Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада
Висечки приврзок Светкава бела рада

Висечки приврзок Светкава бела рада

Шифра на артикал: 798813C01
Barkod: 5700302864519
Овој светкав рачно доработен висечки приврзок бела рада е токму она што Ви треба за да го комплетирате изгледот. Белите ради виреат во дивината и цветат во неповолни услови, па затоа се симбол за издржливост и сила. Сребрениот цветен приврзок е полн детали кои изненадуваат и воодушевуваат, како на пример блескавите проѕирни циркони на латиците. Поместете го блескавиот диск со бела рада за да ја откриете скриената порака „Hope“, „Peace“, и „Love“ на задниот диск.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Овој светкав рачно доработен висечки приврзок бела рада е токму она што Ви треба за да го комплетирате изгледот. Белите ради виреат во дивината и цветат во неповолни услови, па затоа се симбол за издржливост и сила. Сребрениот цветен приврзок е полн детали кои изненадуваат и воодушевуваат, како на пример блескавите проѕирни циркони на латиците. Поместете го блескавиот диск со бела рада за да ја откриете скриената порака „Hope“, „Peace“, и „Love“ на задниот диск.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Ра...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""