Disney белегзија со змиска плетка од чисто сребро
Disney белегзија со змиска плетка од чисто сребро
Disney белегзија со змиска плетка од чисто сребро
Disney белегзија со змиска плетка од чисто сребро

Disney белегзија со змиска плетка од чисто сребро

Шифра на артикал: 593061C00
Barkod: 5700303094113

Стилирајте ја вашата колекција на привезок Disney x Pandora со нараквицата со синџир со текстура на змијата Мики Маус Moments на Disney. Оваа сребрена нараквица со синџир со текстура на змија се одликува со затворач инспирирана од иконската силуета на главата на Мики Маус. Притиснете ги ушите на Мики во спротивни насоки за лесно да се отвори и затвори бравата. Нараквицата има две нишки (подигнати разделувачи) и може да собере 16-18 чаре. Совршен начин да ги покажете вашите омилени Дизни.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
6.370 MKD
6.370 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Стилирајте ја вашата колекција на привезок Disney x Pandora со нараквицата со синџир со текстура на змијата Мики Маус Moments на Disney. Оваа сребрена нараквица со синџир со текстура на змија се одликува со затворач инспирирана од иконската силуета на главата на Мики Маус. Притиснете ги ушите на Мики во спротивни насоки за лесно да се отвори и затвори бравата. Нараквицата има две нишки (подигнати разделувачи) и може да собере 16-18 чаре. Совршен начин да ги покажете вашите омилени Дизни.

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси ја магијата во своето секојдневие со нашата белегзија Moments со змиска плетка и ...
6.370 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.565 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Насочете го иконскиот стил со оваа прекрасна алка со змиска плетка збогатена со затвара...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20