Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки приврзок Љубовен катанец
Висечки приврзок Љубовен катанец
Висечки приврзок Љубовен катанец
Висечки приврзок Љубовен катанец
Висечки приврзок Љубовен катанец
Висечки приврзок Љубовен катанец
Висечки приврзок Љубовен катанец
Висечки приврзок Љубовен катанец

Висечки приврзок Љубовен катанец

Шифра на артикал: 782508C01
Barkod: 5700303022741
Прослави ја вечната љубов со висечки приврзок љубовен катанец. Овој катанец со 14к розе позлата е рачно доработен со црн емајл, кој ги истакнува полираните издигнати букви на предната страна и срцето на грбот. Натписот "Love" со проѕирни коцкасти циркони во буквата 'о' се усогласува со светкава pavé карика. Долната страна на катанецот е украсена со изгравираном"Precious to me". Имај на ум: катанецот не може да се отвори, симболизирајќи силна љубовна врска.
0 MKD
5.785 MKD
5.785 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави ја вечната љубов со висечки приврзок љубовен катанец. Овој катанец со 14к розе позлата е рачно доработен со црн емајл, кој ги истакнува полираните издигнати букви на предната страна и срцето на грбот. Натписот "Love" со проѕирни коцкасти циркони во буквата 'о' се усогласува со светкава pavé карика. Долната страна на катанецот е украсена со изгравираном"Precious to me". Имај на ум: катанецот не може да се отвори, симболизирајќи силна љубовна врска.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки приврзок буквата А зборува сама за себе. Наликува на наведната жица и д...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква Л зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буквата Г зборува сама за себе. Налик на свиткана жица и движе...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок Напишаното писмо буквата Ф зборува сама за себе. Наликува на на...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква D зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква С зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква N зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква Р зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква V зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква U зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква М зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на м...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква Ц зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.535 MKD