Прстен Латици од роза
Прстен Латици од роза
Прстен Латици од роза
Прстен Латици од роза
Прстен Латици од роза
Прстен Латици од роза
Прстен Латици од роза
Прстен Латици од роза

Прстен Латици од роза

Шифра на артикал: 199401C00
Barkod: 5700302922592
Збогатете ја својата колекција со прстенот Латици од роза. Рачно доработен од сребро, овој прстен има едноставна контура на роза со испреплетени латици. Секој цвет има една перличка со висок сјај во средината. Овој прстен стилизирајте го со други сребрени парчиња за впечатлив изглед во иста боја или пак со Pandora Timeless прстени од Pandora Rose за низа која привлекува внимание. Овој прстен преполн со детали можете да го подарите на некој посебен како симбол за Вашата љубов.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 58
  • 56
  • 54
  • 52
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Збогатете ја својата колекција со прстенот Латици од роза. Рачно доработен од сребро, овој прстен има едноставна контура на роза со испреплетени латици. Секој цвет има една перличка со висок сјај во средината. Овој прстен стилизирајте го со други сребрени парчиња за впечатлив изглед во иста боја или пак со Pandora Timeless прстени од Pandora Rose за низа која привлекува внимание. Овој прстен преполн со детали можете да го подарите на некој посебен како симбол за Вашата љубов.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете љубов во својата колекција со прстенот Заоблено златно срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Veličina
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Прстенот Светкаво срце подарете го на сакана личност. Рачно доработен од Pandora Rose (...
3.835 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Со прстенот Црвено срце ќе направите Вашата сакана личност да се чувствува посебно. Рач...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со темносино камче. Рачно доработен...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со црвено камче. Рачно доработен од...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со зелено камче. Рачно доработен од...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со розево камче. Рачно доработен од...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Прстенот Светкаво срце подарете го на сакана личност. Рачно доработен од сребро, овој п...
3.185 МКД
Veličina
48
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со виолетово камче. Рачно доработен...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
4.485 МКД
Veličina
54
52
Sačuvano u omiljne
3.185 МКД
Veličina
50
52