Pandora накит

Sačuvano u omiljne
Прегрни ја безвременската елеганција со нашиот ѓердан околу врат- Бела роза во цутење, ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Обетки 293214C00
Грациозно одарзувајќи ја елеганцијата на природата, закривените невисечки обетки роза в...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793201C01
Биди отелотворување на цветната елеганција на твојот приврзок Блескава роза во цутење, ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прстени 193215C01
Изработен од чисто сребро, прстенот Роза во цутење претставува безвременски гест на дар...
3.315 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793240C01
Прослави ја својата пресвртница со нашиот трократен висечки приврзок Матура 2024. од с...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793241C00
Направен од чисто сребро приврзокот опкружен со розево Murano стакло елегантно ја фаќа ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 783242C01
Изработен од чисто сребро и обложен со 14к розе позлата, двобојниот обвиткан приврзок в...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 783236C01
Отклучи ја радоста со двобоен двоен висечки приврзок Key to Happiness. Изработен од чи...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дофати го безвременскиот шарм на еден од најлегендарните ликови на екранот со нашиот ѓе...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади храброст на вашиот изглед со црна светкава тенис белегзија. Обложена со 14 к роз...
9.880 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Алки 283150C01
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки алки со вкрстен pavé. Овие алки се со ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Препушти ѝ се на безвременската елеганција со црниот блескав Row Eternity прстен од Pan...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нема ограничување на љубовта кога го носите мини приврзокот Pandora ME Pink Chakra Hear...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Новиот бран на сложување od 14k розе позлата. Нашиот полиран брановиден прстен има закр...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782820C01
Заблескај силно од сите агли со приврзок со троен ред Sparkling Pavé од колекцијата Pan...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Обетки 262667C01
Оличување на безвременската љубов, нашите невисечки обетки Блескаво срце со симбол на б...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓерданот Блескаво срце, со симбол на бесконечност со 14к златна позлата, е парче совр...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763205C00
Носи го срцето на семејните чувства каде и да одиш со нашиот двобоен висечки приврзок G...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763234C01
Збогати ја својата комбинација со блескав тркалезен приврзок, парче од Pandora Moments...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763237C01
Моќта на мајчинската љубов сјаи во нашиот двократен висечки приврзок Mom со можност за ...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763244C00
Чувај ја својата љубов блиску со нашиот Stepmum двобоен приврзок со преплетени срциња, ...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата сила со Прстенот Game of Thrones, Astrolabe кој се врти. Oвој ротирач...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58

НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ

Sačuvano u omiljne
Обетки 262667C01
Оличување на безвременската љубов, нашите невисечки обетки Блескаво срце со симбол на б...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓерданот Блескаво срце, со симбол на бесконечност со 14к златна позлата, е парче совр...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763205C00
Носи го срцето на семејните чувства каде и да одиш со нашиот двобоен висечки приврзок G...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763234C01
Збогати ја својата комбинација со блескав тркалезен приврзок, парче од Pandora Moments...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763237C01
Моќта на мајчинската љубов сјаи во нашиот двократен висечки приврзок Mom со можност за ...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763244C00
Чувај ја својата љубов блиску со нашиот Stepmum двобоен приврзок со преплетени срциња, ...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата верност ка куќата Stark со оваа една обетка со мечот Needle iz Game o...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Истакни ја својата смела страна со прстенот „Game of Thrones" Lannister лав. Совршен за...
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Покажи ја својата сила со Прстенот Game of Thrones, Astrolabe кој се врти. Oвој ротирач...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793245C01
Искажи го сјајот со нашиот оверсајз приврзок Блескава роза во цутење. Ова привлечно пар...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја безвременската елеганција со нашиот ѓердан околу врат- Бела роза во цутење, ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Обетки 293219C01
Зачекори во магичен светот на Disney со нашите Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блес...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793212C01
Изработен од чисто сребро, приврзокот Розева роза во цутење ја претставува убавината на...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793233C01
Покажи ја својата љубов со Mom & Heart приврзок од филигран техника, парчето од срце из...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793238C01
Прослави ја радоста на исчекувањето со нашиот приврзок од чисто сребро што ја менува бо...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793240C01
Прослави ја својата пресвртница со нашиот трократен висечки приврзок Матура 2024. од с...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Обетки 293209C01
Разбуди ја елеганцијата со нашите невисечки обетки Бела роза во цутење. Изработена од ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793241C00
Направен од чисто сребро приврзокот опкружен со розево Murano стакло елегантно ја фаќа ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 783242C01
Изработен од чисто сребро и обложен со 14к розе позлата, двобојниот обвиткан приврзок в...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 783236C01
Отклучи ја радоста со двобоен двоен висечки приврзок Key to Happiness. Изработен од чи...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади храброст на вашиот изглед со црна светкава тенис белегзија. Обложена со 14 к роз...
9.880 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Алки 283150C01
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки алки со вкрстен pavé. Овие алки се со ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Препушти ѝ се на безвременската елеганција со црниот блескав Row Eternity прстен од Pan...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нема ограничување на љубовта кога го носите мини приврзокот Pandora ME Pink Chakra Hear...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Новиот бран на сложување od 14k розе позлата. Нашиот полиран брановиден прстен има закр...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782820C01
Заблескај силно од сите агли со приврзок со троен ред Sparkling Pavé од колекцијата Pan...
4.680 MKD