Невисечки обетки Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Невисечки обетки Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Невисечки обетки Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Невисечки обетки Блескаво срце со симбол на бесконечноста

Невисечки обетки Блескаво срце со симбол на бесконечноста

Шифра на артикал: 262667C01
Barkod: 5700303114330.00
Оличување на безвременската љубов, нашите невисечки обетки Блескаво срце со симбол на бесконечноста од колекцијата Pandora Moments ја спојуваат елеганцијата со симболиката. Изработено од единствена 14к позлата, срцето изработено со филигранска техника, украсено со 44 кубни циркони поставени со микро перли, го држи асиметричниот симбол на бесконечноста. Тоа не се само обетки, туку поетски танц на вечна поврзаност. Обрни внимание на комплексниот дизајн со принцип на одраз во огледало; секој пар раскажува приказна за немерлива љубов, спојувајќи ги душите во прекрасно изработен потсетник на длабоки, бескрајни врски.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Оличување на безвременската љубов, нашите невисечки обетки Блескаво срце со симбол на бесконечноста од колекцијата Pandora Moments ја спојуваат елеганцијата со симболиката. Изработено од единствена 14к позлата, срцето изработено со филигранска техника, украсено со 44 кубни циркони поставени со микро перли, го држи асиметричниот симбол на бесконечноста. Тоа не се само обетки, туку поетски танц на вечна поврзаност. Обрни внимание на комплексниот дизајн со принцип на одраз во огледало; секој пар раскажува приказна за немерлива љубов, спојувајќи ги душите во прекрасно изработен потсетник на длабоки, бескрајни врски.
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Канализирај го срцето на џунглата со невисечките обетки со опалсентно зелено срце. Прел...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293355C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora Moments обетки алки со приврзок 18 мм....
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293336C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora ME обетки-алки за приврзоци 40 мм. Изр...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293320C00
Одбери возвишени неопходни елементи кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработени о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293299C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки алки 42 мм...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293290C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки-алки во об...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293286C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработен...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки с...
5.655 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263320C00
Одбери ги возвишените неопходни парчиња кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработе...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263312C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со отворени алки 65мм. Изработени од нашат...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Додај димензија во својот изглед со органски обликуваната обетка на навлекување со симб...
3.315 MKD