Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескави невисечки обетки
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескави невисечки обетки
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескави невисечки обетки
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескави невисечки обетки

Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескави невисечки обетки

Шифра на артикал: 293219C01
Barkod: 5700303114309.00
Зачекори во магичен светот на Disney со нашите Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескави невисечки обетки од чисто сребро. Легендарните силуети оживуваат со овален и тркалезен брилијантен кубен циркон, создавајќи блескава почест на овие сакани ликови. Комплексните детали, од овалните уши на Mickey до машната на Minnie, ја претставуваат суштината на магијата на Disney. Со гравиран Pandora и ©Disney логоа, овие обетки не се само аксесоари, тие се носечка прослава на фасцинантната љубовна приказна помеѓу Mickey и Minnie.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Зачекори во магичен светот на Disney со нашите Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескави невисечки обетки од чисто сребро. Легендарните силуети оживуваат со овален и тркалезен брилијантен кубен циркон, создавајќи блескава почест на овие сакани ликови. Комплексните детали, од овалните уши на Mickey до машната на Minnie, ја претставуваат суштината на магијата на Disney. Со гравиран Pandora и ©Disney логоа, овие обетки не се само аксесоари, тие се носечка прослава на фасцинантната љубовна приказна помеѓу Mickey и Minnie.
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 293355C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora Moments обетки алки со приврзок 18 мм....
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293336C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora ME обетки-алки за приврзоци 40 мм. Изр...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293320C00
Одбери возвишени неопходни елементи кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработени о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293299C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки алки 42 мм...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293290C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки-алки во об...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293286C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработен...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки с...
5.655 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263320C00
Одбери ги возвишените неопходни парчиња кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработе...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263312C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со отворени алки 65мм. Изработени од нашат...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Невисечките обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери повторно го откр...
8.515 MKD
Sačuvano u omiljne
Додај димензија во својот изглед со органски обликуваната обетка на навлекување со симб...
3.315 MKD