Алки со U-форма
Алки со U-форма
Алки со U-форма
Алки со U-форма

Алки со U-форма

Шифра на артикал: 299488C01
Barkod: 5700302937923
Избери ги овие алки со U-форма за модерен изглед. Овие сребрени обетки имаат прстен во облик на буквата U со коцкаст профил. Pandora логото се наоѓа на надворешните страни, внатрешноста има изрезбани срца, додека пак надворешните рабови на предната страна се опкружени со микроперли. Носи ги симетрично со двете страни со висок сјај или двете паве страни свртени напред или пак асиметрично , со различните страни свртени напред. Одлични се за секој ден или да се носат на едно уво за изглед кој привлекува внимание.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Избери ги овие алки со U-форма за модерен изглед. Овие сребрени обетки имаат прстен во облик на буквата U со коцкаст профил. Pandora логото се наоѓа на надворешните страни, внатрешноста има изрезбани срца, додека пак надворешните рабови на предната страна се опкружени со микроперли. Носи ги симетрично со двете страни со висок сјај или двете паве страни свртени напред или пак асиметрично , со различните страни свртени напред. Одлични се за секој ден или да се носат на едно уво за изглед кој привлекува внимание.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 289052C01
Алките со двојни светкави алкички даваат двојно подобар ефект. Рачно доработени од мета...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 299406C01
Заблескајте со овие светкави алки. Рачно доработени од сребро, алките ги краси линија о...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 289304C01
Истакнете го Вашето уво со овие мини-алкички со виолетови камчиња. На рачно доработенит...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 289304C03
Истакнете го Вашето уво со овие мини-алкички со светлорозови камчиња. На рачно доработе...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 289304C02
Истакнете го Вашето уво со овие мини-алки со светлосини камчиња. На рачно доработените ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 299152C01
Додајте ги мистичните симболи на небото во Вашата колекција со овие алки Полумесечина и...
3.575 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 299091C01
Подигнете го Вашиот стил на повисоко ниво со Pave алките со змиска плетка . Рачно дораб...
1.918 МКД
Заштеда 29%
2.685 МКД
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 286317C01
Заљубете се во алките Pave Срца. Со елементите на дизајнот на Pandora Signature колекци...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 298307C00
Украсете ги Вашите уши со овие алки во облик на Асиметрични Срца. Рачно доработени од с...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 299052C01
Две е подобро од една, со овие Светкави обетки од двојни алки. Рачно доработени од 925 ...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 299056C01
Зголеметего го впечатливиот изглед со овие сребрени обетки, Двојни Pavé алки. Малиот кр...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 298503C01
Истовремено сакате класичен и современ стил? Носете ги овие блескави алки кои најдобро ...
5.135 МКД