Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé
Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé
Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé
Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé
Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé
Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé
Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé
Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé

Обетки Алки Pandora Timeless со два реда pavé

Шифра на артикал: 282622C01
Barkod: 5700303041100.00
Додадете допир на сјај во вашите секојдневни облеки со нашите рачно доработени Pandora Timeless дворедни pavé прстени. Со 14k позлата, предниот дел на двата малку квадратни прстени се врежани со два реда кубни проѕирни циркони по средината и еден од двете страни, создавајќи треперлив тродимензионален ефект. На задната страна на прстените има едноставна површина со висок сјај. Софистициран дизајн кој изгледа елегантно кога се носи самостојно или во комбинација со други безвременски паве парчиња.
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додадете допир на сјај во вашите секојдневни облеки со нашите рачно доработени Pandora Timeless дворедни pavé прстени. Со 14k позлата, предниот дел на двата малку квадратни прстени се врежани со два реда кубни проѕирни циркони по средината и еден од двете страни, создавајќи треперлив тродимензионален ефект. На задната страна на прстените има едноставна површина со висок сјај. Софистициран дизајн кој изгледа елегантно кога се носи самостојно или во комбинација со други безвременски паве парчиња.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 283150C01
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки алки со вкрстен pavé. Овие алки се со ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 282728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 289682C01
Комбинирај ги сите работи што ги сакаш со Pandora ME pavé обетки со карики и одн...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 289052C01
Алките со двојни светкави алкички даваат двојно подобар ефект. Рачно доработени од мета...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 286317C01
Заљубете се во алките Pave Срца. Со елементите на дизајнот на Pandora Signature колекци...
6.045 MKD