Обетки Pandora Signature двотонски лого
Обетки Pandora Signature двотонски лого
Обетки Pandora Signature двотонски лого
Обетки Pandora Signature двотонски лого
Обетки Pandora Signature двотонски лого
Обетки Pandora Signature двотонски лого

Обетки Pandora Signature двотонски лого

Шифра на артикал: 282737C01
Barkod: 5700303059723
Создади си колекција на signature обетки со двобојното лого на Pandora Signature и обетките на Pavé Hoop. Овие обетки имаат детален двобоен квадратен профил. 14k к розе позлата се протега низ средишните делови на средината, украсен со централен ред на сјај. На страните на обетките е изгравирано логото на Pandora. Основа за секоја колекција на накит, овој пар обетки се носи сам или во совршена комбинација со други обетки.
0 MKD
7.085 MKD
7.085 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Создади си колекција на signature обетки со двобојното лого на Pandora Signature и обетките на Pavé Hoop. Овие обетки имаат детален двобоен квадратен профил. 14k к розе позлата се протега низ средишните делови на средината, украсен со централен ред на сјај. На страните на обетките е изгравирано логото на Pandora. Основа за секоја колекција на накит, овој пар обетки се носи сам или во совршена комбинација со други обетки.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон