Обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер и pavé склоп
Обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер и pavé склоп
Обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер и pavé склоп
Обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер и pavé склоп

Обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер и pavé склоп

Шифра на артикал: 293171C01
Barkod: 5700303111773
Биди елегантен со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер. Изработени од сребро, благо квадратните алки претставуваат деликатен конкавен дел со третиран слатководен култивиран бисер. Затворањето на клик обезбедува сигурно прилепување. Овој пар, секојдневен додаток на колекцијата Pandora Timeless, ја слави безвременската привлечност на бисерите и уметничката интеракција на материјалите. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Биди елегантен со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер. Изработени од сребро, благо квадратните алки претставуваат деликатен конкавен дел со третиран слатководен култивиран бисер. Затворањето на клик обезбедува сигурно прилепување. Овој пар, секојдневен додаток на колекцијата Pandora Timeless, ја слави безвременската привлечност на бисерите и уметничката интеракција на материјалите. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 293178C01
Уживај во монистата со нашите обетки алки од сребро со обработен слатководен култивира...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293150C01
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки со вкрстен pavé. Изработени од сребро...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293101C01
Изјави ја твојата љубов со блескави обетки од срце. Секоја од овие сребрени обетки се о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293016C01
Класични обетки добиваат блескаво ажурирање во обетките со еден ред Pandora Timeless Pa...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292796C01
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа сребрена...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292545C01
Поради неговата елеганција и невообичаеност, нашите обетки алки во форма на блескав бра...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292381C01
Дали ве привлекува класичниот и модерен стил во исто време? Носете комплет блескави алк...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292379C01
Подарок исполнет со љубов, нашите белегзии Red Round Sparkle исто така се одликуваат со...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292236C00
Обетки во кои ќе се заљубиш. Доработени од сребро со иконската змиска плетка на Pandora...
3.510 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 290058C01
Збогати ја секоја комбинација со алките Двојно pavé. Рачно доработени од сребро, овие о...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 299406C01
Заблескајте со овие светкави алки. Рачно доработени од сребро, алките ги краси линија о...
4.680 MKD