Двојни Huggie обетки алки
Двојни Huggie обетки алки
Двојни Huggie обетки алки
Двојни Huggie обетки алки

Двојни Huggie обетки алки

Шифра на артикал: 263280C00
Barkod: 5700303128306
Двоен Huggie Hoop обетки-алки нудат двојно поголемо влијание во еден стил. Секоја обетка со 14к позлата има една внатрешна алка и една помала обетка за навлекување, кои се поврзани со игла. Внатрешната алка се затвора на клик додека надворешната алка е отворена. Внатрешната алка треба да биде поставена поблиску до лицето со спојната игла зад ушната ресичка. Дизајнот по принцип на огледало прави разлика помеѓу десната и левата обетка. Добиј двоен huggie ефект во еден елегантен сет.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Двоен Huggie Hoop обетки-алки нудат двојно поголемо влијание во еден стил. Секоја обетка со 14к позлата има една внатрешна алка и една помала обетка за навлекување, кои се поврзани со игла. Внатрешната алка се затвора на клик додека надворешната алка е отворена. Внатрешната алка треба да биде поставена поблиску до лицето со спојната игла зад ушната ресичка. Дизајнот по принцип на огледало прави разлика помеѓу десната и левата обетка. Добиј двоен huggie ефект во еден елегантен сет.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 263320C00
Одбери ги возвишените неопходни парчиња кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработе...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263312C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со отворени алки 65мм. Изработени од нашат...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263286C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработен...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263269C00
Прегрни ги меките облини со органски обликувани отворени обетки во форма на алки. Овој ...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263266C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни отворени обетки алки. Изработ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263179C01
Додај сјај на својот изглед со нашите отворени обетки алки со третирани слатководни кул...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263170C01
Биди елегантни со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер.Со 14к зл...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263150C01
Зрачи со модерна елеганција со нашите обетки алка со вкрстено pavé. Овие обетки со 14k ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263002C01
Допри ја моќта на вечноста со обетките со блескав ред. Овие елегантни обетки од 14k по...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262959C01
Однесете го гламурот на следно ниво со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блес...
7.410 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262796C01
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа обетка ...
3.315 MKD