Pandora Moments обетки алки за приврзоци 40 мм
Pandora Moments обетки алки за приврзоци 40 мм
Pandora Moments обетки алки за приврзоци 40 мм
Pandora Moments обетки алки за приврзоци 40 мм

Pandora Moments обетки алки за приврзоци 40 мм

Шифра на артикал: 293336C00
Barkod: 5700303117195
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora ME обетки-алки за приврзоци 40 мм. Изработени од сребро, овие обетки имаат заоблен профил и нашето култно Pandora лого во внатрешноста на алките. Дизајнирани да бидат персонализирани со еден приврзок или со висечки приврзок на алката, овие обетки те повикуваат да ги стилизираш така да им одговараат на секое расположение, личност или прилика. Собирај ги и одбери ги своите омилени приврзоци и играј се со различни комбинации за да се изразиш со кој било изглед.
0 MKD
4.225 MKD
4.225 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora ME обетки-алки за приврзоци 40 мм. Изработени од сребро, овие обетки имаат заоблен профил и нашето култно Pandora лого во внатрешноста на алките. Дизајнирани да бидат персонализирани со еден приврзок или со висечки приврзок на алката, овие обетки те повикуваат да ги стилизираш така да им одговараат на секое расположение, личност или прилика. Собирај ги и одбери ги своите омилени приврзоци и играј се со различни комбинации за да се изразиш со кој било изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 293355C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora Moments обетки алки со приврзок 18 мм....
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293320C00
Одбери возвишени неопходни елементи кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработени о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293299C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки алки 42 мм...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293290C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки-алки во об...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293286C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработен...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293178C01
Уживај во монистата со нашите обетки алки од сребро со обработен слатководен култивира...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293150C01
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки со вкрстен pavé. Изработени од сребро...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293101C01
Изјави ја твојата љубов со блескави обетки од срце. Секоја од овие сребрени обетки се о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293016C01
Класични обетки добиваат блескаво ажурирање во обетките со еден ред Pandora Timeless Pa...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292624C01
Додадете допир на сјај во вашите секојдневни облеки со нашите рачно доработени паве прс...
6.045 MKD