Pandora Moments обетки алки за приврзок 18 мм
Pandora Moments обетки алки за приврзок 18 мм
Pandora Moments обетки алки за приврзок 18 мм
Pandora Moments обетки алки за приврзок 18 мм

Pandora Moments обетки алки за приврзок 18 мм

Шифра на артикал: 293355C00
Barkod: 5700303127170
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora Moments обетки алки со приврзок 18 мм. Изработени од чисто сребро, овие обетки имаат заоблен профил и нашето култно Pandora лого во внатрешноста на алките. Дизајнирани да бидат персонализирани со еден приврзок или со висечкиот приврзок на алката, овие обетки те повикуваат да ги стилиризираш така да му одговараат на секое расположение. Собирај ги и одбери ги своите омилени приврзоци и играј се со различни комбинации за да се изразиш со кој било изглед.
0 MKD
2.795 MKD
2.795 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora Moments обетки алки со приврзок 18 мм. Изработени од чисто сребро, овие обетки имаат заоблен профил и нашето култно Pandora лого во внатрешноста на алките. Дизајнирани да бидат персонализирани со еден приврзок или со висечкиот приврзок на алката, овие обетки те повикуваат да ги стилиризираш така да му одговараат на секое расположение. Собирај ги и одбери ги своите омилени приврзоци и играј се со различни комбинации за да се изразиш со кој било изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 293336C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora ME обетки-алки за приврзоци 40 мм. Изр...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293320C00
Одбери возвишени неопходни елементи кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработени о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293299C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки алки 42 мм...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293290C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки-алки во об...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293286C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработен...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293178C01
Уживај во монистата со нашите обетки алки од сребро со обработен слатководен култивира...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293171C01
Биди елегантен со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер. Изработе...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293150C01
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки со вкрстен pavé. Изработени од сребро...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293016C01
Класични обетки добиваат блескаво ажурирање во обетките со еден ред Pandora Timeless Pa...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292989C00
Прифати ја елегантната едноставност со обетките Moon Hoop. Во облик на силуета на полум...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292796C01
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа сребрена...
2.405 MKD