Обетки Pandora Signature двојни кругови со лого

Обетки Pandora Signature двојни кругови со лого

Шифра на артикал: 282314C01
Barkod: 5700303007083
Нашиот легендарен привезок за ѓердан трансформиран во обетки. Кружните обетки со двотонски лого на Pandora имаат круг од 14k розе позлата со треперлива pavé во сребрен круг со висок сјај украсен со логото на Pandora. Штрафот гарантира безбедно и удобно носење. Ова динамично парче ги комбинира омилените мотиви на колекцијата и затоа е совршено за комбинирање со друг накит Pandora Signature.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашиот легендарен привезок за ѓердан трансформиран во обетки. Кружните обетки со двотонски лого на Pandora имаат круг од 14k розе позлата со треперлива pavé во сребрен круг со висок сјај украсен со логото на Pandora. Штрафот гарантира безбедно и удобно носење. Ова динамично парче ги комбинира омилените мотиви на колекцијата и затоа е совршено за комбинирање со друг накит Pandora Signature.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Направи ја твојата колкеција со Pandora Signature и обетките. Обетките во облик на круг...
5.395 MKD