Обетки Правоаголен блескав ореол
Обетки Правоаголен блескав ореол
Обетки Правоаголен блескав ореол
Обетки Правоаголен блескав ореол
Обетки Правоаголен блескав ореол
Обетки Правоаголен блескав ореол

Обетки Правоаголен блескав ореол

Шифра на артикал: 292380C01
Barkod: 5700303013695
Уживај во ефектот на ореол. Нашите правоаголни пенливи ореол обетки, изработени од сребро и украсени со правоаголни кубни циркони со пресек со зраци, внесуваат класична елеганција во вашите секојдневни комбинации. Завршени со паве ореол што се протега по една половина од парчето, овие впечатливи обетки се освежена верзија на естетиката на ореолот и ќе бидат во центарот на секоја модерна кутија за накит.
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Уживај во ефектот на ореол. Нашите правоаголни пенливи ореол обетки, изработени од сребро и украсени со правоаголни кубни циркони со пресек со зраци, внесуваат класична елеганција во вашите секојдневни комбинации. Завршени со паве ореол што се протега по една половина од парчето, овие впечатливи обетки се освежена верзија на естетиката на ореолот и ќе бидат во центарот на секоја модерна кутија за накит.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Најдете инспирација во прекрасни форми од природата со блескави обетки Sparkling herbar...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачини ја романсата со нашите невисечки обетки со црвено срце. Црвените синтетички крис...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Поради нивната елеганција и необичност, нашите обетки во форма на светкав бран на модер...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие класични обетки Кружна и коцкаста блескавост ја осветлуваат секоја атвоја комбинац...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека твојата комбинација заблеска со обетките Блескав ореол. Прекрасните испакнати овал...
5.785 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете му доза винтиџ на Вашиот изглед со овие обетки во форма на солза изработени од...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Внесете неверојатен сјај во Вашата модна комбинација со овие рачно доработени сребрени ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Округли сребрени Pandora обетки со гвинт, украсени со циркони.
4.485 MKD