Обетки висечки Pavé Pandora Signature Двотонски Logo
Обетки висечки Pavé Pandora Signature Двотонски Logo
Обетки висечки Pavé Pandora Signature Двотонски Logo
Обетки висечки Pavé Pandora Signature Двотонски Logo
Обетки висечки Pavé Pandora Signature Двотонски Logo
Обетки висечки Pavé Pandora Signature Двотонски Logo

Обетки висечки Pavé Pandora Signature Двотонски Logo

Шифра на артикал: 282780C01
Barkod: 5700303059754
Направи ја твојата колкеција со Pandora Signature и обетките. Обетките во облик на круг се карактеризираат со двобоен квадратен профил со малку подигнат 14 к розе позлата што се протега низ центарот, со редица сјај во средината. Надворешните страни на обетките се изгравирани со две логоа на Pandora. Основа за секоја колекција на накит, овој пар се издвојува сами по себе или во комбинација со други колекции.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Направи ја твојата колкеција со Pandora Signature и обетките. Обетките во облик на круг се карактеризираат со двобоен квадратен профил со малку подигнат 14 к розе позлата што се протега низ центарот, со редица сјај во средината. Надворешните страни на обетките се изгравирани со две логоа на Pandora. Основа за секоја колекција на накит, овој пар се издвојува сами по себе или во комбинација со други колекции.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нашиот легендарен привезок за ѓердан трансформиран во обетки. Кружните обетки со двотон...
4.680 MKD