Game of Thrones обетки
Game of Thrones обетки
Game of Thrones обетки
Game of Thrones обетки
Game of Thrones обетки
Game of Thrones обетки

Game of Thrones обетки

Шифра на артикал: 292970C01
Barkod: 5700303076195
Оддај им почит на приказните што живеат во вас со обетките со закривен змеј од „Game of Thrones“. Изработени од сребро, овие нежни столпчиња во форма на змеј изгледаат како да лазат по ушната школка благодарение на заоблената форма на столпчињата. Змејот има фини детали, вклучувајќи црвени вештачки кристали за очи, текстурирани лушпи и крилја. Носи ги овие обетки со змеј како потсетник на приказните и ликовите од „Game of Thrones“ кои ве инспирираат и поттикнуваат.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Оддај им почит на приказните што живеат во вас со обетките со закривен змеј од „Game of Thrones“. Изработени од сребро, овие нежни столпчиња во форма на змеј изгледаат како да лазат по ушната школка благодарение на заоблената форма на столпчињата. Змејот има фини детали, вклучувајќи црвени вештачки кристали за очи, текстурирани лушпи и крилја. Носи ги овие обетки со змеј како потсетник на приказните и ликовите од „Game of Thrones“ кои ве инспирираат и поттикнуваат.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал