Обетки срце со тројни камчиња
Обетки срце со тројни камчиња
Обетки срце со тројни камчиња
Обетки срце со тројни камчиња
Обетки срце со тројни камчиња
Обетки срце со тројни камчиња

Обетки срце со тројни камчиња

Шифра на артикал: 263003C01
Barkod: 5700303080567
Големиот стил доаѓа во мали пакувања со обетките со тројно камено срце. Три тркалезни камења се поставени во форма на срце во овие обетки од 14 к позалта. Пеперутка во облик на срце е сладок допир. Нежни и префинети, овие мали обетки со срцеви обетки се убав додаток на секој изглед. Тие се исто така совршен, разновиден подарок за саканата личност, проткаен со суптилно значење и елегантен стил.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Обетки Срце од 14k позлата со проѕирни кубни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи безвременска класика со овие блескави обетки во форма на срце. Рачно изработени со...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Гламур со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блескави камења во облик на цвет,...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете малку сјај во вашата секојдневна облека со нашите рачно доработени Pandora Tim...
4.030 MKD