Обетки во облик на срце од 14к позлата со проѕирни купасти циркони

Обетки во облик на срце од 14к позлата со проѕирни купасти циркони

Шифра на артикал: 268427C01
Barkod: 5700303094014

Носи безвременска класика со овие блескави обетки во форма на срце. Рачно изработени со 14k позлата се инспирирани од изгледот на класичната колекција Pandora Timeless. Секоја обетка има издигнат чист камен во облик на срце, опкружен со ореол од проѕирна кубна цирконија, во контраст со топлите тонови од 14k позалта. Завршете го изгледот со стилизирање на овие обетки со соодветно блескаво срце ѓердан.

0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Носи безвременска класика со овие блескави обетки во форма на срце. Рачно изработени со 14k позлата се инспирирани од изгледот на класичната колекција Pandora Timeless. Секоја обетка има издигнат чист камен во облик на срце, опкружен со ореол од проѕирна кубна цирконија, во контраст со топлите тонови од 14k позалта. Завршете го изгледот со стилизирање на овие обетки со соодветно блескаво срце ѓердан.

Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Големиот стил доаѓа во мали пакувања со обетките со тројно камено срце. Три тркалезни к...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Гламур со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блескави камења во облик на цвет,...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете малку сјај во вашата секојдневна облека со нашите рачно доработени Pandora Tim...
4.030 MKD