Органски обликувани невисечки обетки
Органски обликувани невисечки обетки
Органски обликувани невисечки обетки
Органски обликувани невисечки обетки

Органски обликувани невисечки обетки

Шифра на артикал: 263298C00
Barkod: 5700303128467
Привлечи внимание на присутните кога ги носиш органски обликуваните невисечки обетки. Секоја обетка со 14к позлата има конвексен облик со благо закривен, органски облик, како што е буквата С. Покрупната силуета создава драма, додека закривените рабови додаваат деликатна женственост. Направи ги овие обетки како секојдневно парче на својот изглед да му додадеш акцент на топли тонови без напор или стилиризирај ги со другите парчиња од мешавина на метали што ќе им овозможи на овие органски обликувани невисечки обетки да се истакнат.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Привлечи внимание на присутните кога ги носиш органски обликуваните невисечки обетки. Секоја обетка со 14к позлата има конвексен облик со благо закривен, органски облик, како што е буквата С. Покрупната силуета создава драма, додека закривените рабови додаваат деликатна женственост. Направи ги овие обетки како секојдневно парче на својот изглед да му додадеш акцент на топли тонови без напор или стилиризирај ги со другите парчиња од мешавина на метали што ќе им овозможи на овие органски обликувани невисечки обетки да се истакнат.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Невисечките обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери повторно го откр...
8.515 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачекори во својот елемент со органски облкуваните овални невисечки обетки со третирани...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликуваните невисечки обетки со жица ја редефинираат линеарната елеганција. В...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки с...
8.125 MKD