Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Полирани О Круна Обетки
Полирани О Круна Обетки
Полирани О Круна Обетки
Полирани О Круна Обетки
Полирани О Круна Обетки
Полирани О Круна Обетки
Полирани О Круна Обетки
Полирани О Круна Обетки

Полирани О Круна Обетки

Шифра на артикал: 298295
Barkod: 5700302817621
Покажете ја Вашата љубов кон прекрасниот рачно-доработен накит со овие Полирани Крунички О. Направени од себро 925 , дизајнирани со иконскиот и доста сакан Pandora О Круна симбол и изгравирано Pandora лого на самата површина. Препознатилвата форма е совршена за деновите кога сакате да носите нешто минимално, но сепак посебно за да го комплртирате Вашиот изглед.
0 MKD
2.275 MKD
2.275 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажете ја Вашата љубов кон прекрасниот рачно-доработен накит со овие Полирани Крунички О. Направени од себро 925 , дизајнирани со иконскиот и доста сакан Pandora О Круна симбол и изгравирано Pandora лого на самата површина. Препознатилвата форма е совршена за деновите кога сакате да носите нешто минимално, но сепак посебно за да го комплртирате Вашиот изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прегрнете ја разноликоста со кружните обетки со две лица Паве и лого. Овие сребрени обе...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Purely Pandora е колекција која е препознатлива по своите перли, а овие мали кружни обе...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека овие сребрени Pandora обетки со лого и светкави детали бидат дел од Вашиот секојдн...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Тркалезни сребрени обетки Pandora со кубни циркони.
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Комплетирајте го вашиот секојдневен стил со овие сребрени обетки со логото на Pandora ....
3.835 MKD