Обетки Ледена убавина
Обетки Ледена убавина
Обетки Ледена убавина
Обетки Ледена убавина

Обетки Ледена убавина

Шифра на артикал: 297545CZ
Barkod: 5700302695137
Истакнете го Вашиот стил со овие сребрени обетки во форма на алки украсени со светкави камења со различни големини. Инспирирани од ледот, обетките прават интригантни одрази како што ја ловат светлината.
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Истакнете го Вашиот стил со овие сребрени обетки во форма на алки украсени со светкави камења со различни големини. Инспирирани од ледот, обетките прават интригантни одрази како што ја ловат светлината.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изгледајте како да не сте од овој свет со овие рачно доработени впечатливи сребрени обе...
5.135 МКД