Блескави висечки обетки со 8 каменчиња
Блескави висечки обетки со 8 каменчиња
Блескави висечки обетки со 8 каменчиња
Блескави висечки обетки со 8 каменчиња
Блескави висечки обетки со 8 каменчиња
Блескави висечки обетки со 8 каменчиња
Блескави висечки обетки со 8 каменчиња
Блескави висечки обетки со 8 каменчиња

Блескави висечки обетки со 8 каменчиња

Шифра на артикал: 293159C01
Barkod: 5700303111841
Врами го своето лице со нашите блескави висечки обетки со 8 камчиња. Изработени од сребро, овие обетки имаат ред од 8 прозирни кубни циркони, кои елегантно висат во парови. Уникатниот дизајн овозможува сестран стил, додека позадината во форма на срце обезбедува сигурно прилепување. Изразете се со овој деликатен, блескав пар - совршен за да додадеш допир на гламур во секоја пригода. Се продаваат во парови, овие обетки од сребро се одличен додаток на твојата колекција накит.

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Врами го своето лице со нашите блескави висечки обетки со 8 камчиња. Изработени од сребро, овие обетки имаат ред од 8 прозирни кубни циркони, кои елегантно висат во парови. Уникатниот дизајн овозможува сестран стил, додека позадината во форма на срце обезбедува сигурно прилепување. Изразете се со овој деликатен, блескав пар - совршен за да додадеш допир на гламур во секоја пригода. Се продаваат во парови, овие обетки од сребро се одличен додаток на твојата колекција накит.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Направи ја елеганцијата своја мантра со нашите висечки обетки со третирани слатководни ...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Класичните обетки Блескави кружни и коцкасти висулки се комбинација од кружни и коцкаст...
6.045 MKD