Висечки Обетки Овални Испреплетени Срца

Висечки Обетки Овални Испреплетени Срца

Шифра на артикал: 298110CZ
Barkod: 5700302776409
Овие впечатливи обетки се зработени од сребро 925, а украсени се со монограмот О со круна на Pandora и срце со јазол, што прави прекрасен контраст. Блескавите каменчиња ги прават идеални за некоја посебна пригода, или пак за во канцеларија, ако сакате да му додадете малку драматичност на Вашиот дневен изглед.
0 МКД
6.370 МКД
6.370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Овие впечатливи обетки се зработени од сребро 925, а украсени се со монограмот О со круна на Pandora и срце со јазол, што прави прекрасен контраст. Блескавите каменчиња ги прават идеални за некоја посебна пригода, или пак за во канцеларија, ако сакате да му додадете малку драматичност на Вашиот дневен изглед.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Истакнете го Вашиот стил со овие сребрени обетки во форма на алки украсени со светкави ...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Изгледајте како да не сте од овој свет со овие рачно доработени впечатливи сребрени обе...
5.135 МКД
string(0) ""
string(0) ""