Мини висечки приврзоци Pandora ME
Мини висечки приврзоци Pandora ME
Мини висечки приврзоци Pandora ME
Мини висечки приврзоци Pandora ME
Мини висечки приврзоци Pandora ME
Мини висечки приврзоци Pandora ME

Мини висечки приврзоци Pandora ME

Шифра на артикал: 792808C01
Barkod: 5700303061399.00
Нашиот сребрен мини привезок Pandora ME со Фатима е изработен од сребро и украсен со црни емајлирани детали. Ова значајно парче виси наопаку, инспирирано од симболите на заштита. Декориран со синтетички кристал во рамката, овој приврзок се носи за да ве потсети да ја дочекате љубезноста, нежноста и благодатта во вашиот живот. Носете го на нараквици, ѓердани, алки и шарм Pandora ME.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашиот сребрен мини привезок Pandora ME со Фатима е изработен од сребро и украсен со црни емајлирани детали. Ова значајно парче виси наопаку, инспирирано од симболите на заштита. Декориран со синтетички кристал во рамката, овој приврзок се носи за да ве потсети да ја дочекате љубезноста, нежноста и благодатта во вашиот живот. Носете го на нараквици, ѓердани, алки и шарм Pandora ME.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога ги носиш Pandora ME мини висечките приврзоци Виолетова чакра ...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок ...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Зелена чакра во о...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликув...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Уживај во животот максимално со твојот мини привезок Pandora ME Skull. Изработен од сре...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Препушти се на чувствата со мини висечкиот приврзок Скршено срце од Pandora ME. Од едн...
1.690 MKD